Skip links

CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ

Diğer Ürünlerimiz
Bizimle İletişime Geçin

+90 (224) 246 60 60

İrtibat

info@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

export@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

Güneştepe Mah. 1. Yalıçiftlik Sk. Yalıkent Sitesi C No:48A OSMANGAZİ/BURSA

Adresimiz

AVIV ST-4 CNC Sıcak Tel EPS, XPS ve Söve Kesim Makinesi

AVIV ST-4 Sıcak tel CNC EPS kesim makinesi, gelişmiş yazılım sistemi sayesinde polistiren bazlı köpüklerin kesimi konusunda uzmanlaşmış olup endüstriyel kesim ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı ve hassas çözümler sunar. Yüksek performanslı yapılandırma parçaları sayesinde güvenli ve verimli bir çalışmanıza olanak sağlar.

Kesebildiği Malzemeler:

  • Strafor (Polistiren) Köpük
  • EPS (Expande Polistiren)
  • XPS (Extrüde Polistiren)
  • Söve

Teknik Özellikler

Özellik Açıklama
Kesme Alanı
2000x1200mm
Sıcak Tel Sayısı
1 adet (Opsiyonel)
Tel Boyutu
2000 mm (opsiyonel)
Ayarlanabilirlik
Temel uygulamaya göre yatay olarak ayarlanabilir.
CNC Kontrol sistemi
Orijinal Mach3
İşleme Kontrolü
Başlat/ Duraklat
Tel Açma-Kapama
220-380 volt arasında otomatik sıcak tel açma
Y Ekseni Çalışma Alanı
1250 mm
Masa Yüzeyi
MDF Tabla
Ağırlık:
200KG
Kontrol Kutusu
Ayrı
Kasa Metali
Elokasllı aliminyum/ çelik
Güç
230w 50/60 Hz 1 kva
Makine Boyutları
2000x3000x1250

Detaylı Bilgiler

AVIV ST-4 Makinesinin kesim alanı 2000x1200mm olup EPS, XPS ve Söve gibi köpük malzemelerin kesimini için geniş tablaya sahip büyük bir makinedir.

Makine standart olarak bir adet sıcak tele sahiptir ancak isteğe bağlı olarak değişim yapılması mümkündür.

AVIV ST-4 sıcak tel kesim makinesi, büyük boyutlarda malzeme işleme, 3D strafor köpük kesimi gerçekleştirmesi için kolay ve sade tasarlanmış bir makinedir.

Makinenin çalışması basit ve kontrol edilebilen otomatik başlat ve durdur butonlarıyla kolaylıkla yönetilebilir özelliktedir.Aynı zamanda sıcak tel kafası 220-380 volt voltaj aralığı kullanarak otomatik olarak açılıp kapatılarak güvenli ve verimli çalışma sağlanır.

Bu makine, temiz ve hassas kesimler sağlayan yüksek performanslı yapılandırma parçaları ile donatılmıştır.Temel uygulamalarınıza göre yatay olarak ayarlayabileceğiniz gelişmiş sistemleri sayesinde yapmak istediğiniz kesim işlemlerinde size yardımcı olur.

Hızlı ve hassas bir süreç ile çalışan işleme sayesinde üretkenliğinizin ve verimliliğinizin artmasına olanak tanırken, kesme yöntemleri sayesinde hata payını en aza indirerek maliyetlerinizi azaltır.

Gelişmiş yazılım sistemiyle karmaşık tasarımların kesiminde sorunsuz çalışabilir.Bu özellik sayesinde işletmeleriniz için üretim süreçlerinizde daha fazla esneklik ve özelleştirilmiş kesim işlemleri yapmanızı sağlar.

AVIV ST-4 sıcak tel kesim makinesi, EPS, XPS ve söve kesim makinesi, büyük boyutlu köpük levhaların, panellerin veya bloklarını belirli bir şekilde kesme işleminde olağanüstü bir performans sergilemesi nedeniyle bir çok sektörde kullanılabilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Sıcak tel kesim makinesi genellikle EPS ve XPS gibi polistiren bazlı köpüklerin kesiminde kullanılır. Bu özellik sayesinde kesimi yapılan malzemeleri büyük levha veya bloklar haline getirebilirsiniz. Bu büyük levhaları ve blokları duvar, çatı ve zemin ve yalıtım gerektiren işleriniz için farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda mobilya ve dekorasyon sektöründe de sütunlar, süslemeler veya belirli bir yapının dış hatlarını korumak, vurgulamak veya kaplamak için çeşitli modellerin kesimi yapılıyor.

Esneklik ve hassas kesim yetenekleri sayesinde ambalaj, inşaat, otomotiv, pencere sistemleri, sanat, reklamcılık ve mobilya alanlarında da çeşitli uygulamalarda da bir çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Bu alanlar dışında gemi, plastik, otomotiv, kimya sanayisinde de kullanılır.