Skip links

Hakkımızda

Geleceğe Yön Veren Hareketli Makine Sistemleri

Murtech Machine olarak, CNC ve CNC olmayan hareketli, manuel, yarı otomatik, ve tam otomatik kesim makineleri üreten yerli bir markayız.Strafor, taş yünü, söve, cam yünü , XPS ve EPS kesim makinelerimizle başta endüstri ve inşaat sektörleri olmak üzere daha bir çok alanda yer alıyoruz.Uzman ekibimizle birlikte sürdürülebilir iş modellerine uygun çözümler geliştiriyoruz. İş gücünde insan sayısını azaltmaya yönelik yaptığımız otomasyon sistemleriyle zamanı verimli hale getirecek yüksek teknolojili projelere imza atıyoruz. Geleceği şekillendirmede üstlendiğimiz bu yolda teknolojinin gücünden yararlanarak otomatik sistemleri ve yenilikleri makinelerimize entegre ediyoruz. Tüm paydaşlarımızın iş süreçlerini optimize ederek, proje araştırma-geliştirme, tasarım ve teknik destek konusunda satış öncesi ve satış sonrası kapsamlı destek sunarak yeni hayallerin ve icatların ortaya koyulmasına katkı sağlıyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Murtech Machine olarak, CNC ve CNC olmayan hareketli, manuel, yarı otomatik, ve tam otomatik kesim makineleri üreten yerli bir markayız.

VİZYONUMUZ

Teknolojik trendlere olan tutkumuzla, sektörde yenilikçi bir vizyon üstenmenin gururunu taşıyoruz. Sürdürülebilirlik kavramının önemini vurgulayarak, çevreye duyarlı üretim süreçleriyle ülkemize ve tüm tüm dünyaya yönelik makine çözümleri geliştiriyoruz.Yeni fikirlerle sınırları zorlamak ve müşterilerimize en yaratıcı projeleri sunmak için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal düzeyde sürekli gelişim sağlayarak, sektörde lider konumumuzu koruyoruz. Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi önemsiyor, onların ihtiyaçlarını ve isteklerini dikkate alıyoruz. Topluma duyarlı, etik ve saygılı bir anlayış içerisinde bir yol izleyerek değerlerimize sahip çıhip çıkıyoruz.

Sertifikalarımızı İnceleyin

2015 ve 2018’de firmamıza kazandırdığımız, makine üretimi, satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sertifikalarımızdan dolayı gururluyuz.