Skip links

CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ

Diğer Ürünlerimiz
Bizimle İletişime Geçin

+90 (224) 246 60 60

İrtibat

info@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

export@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

Güneştepe Mah. 1. Yalıçiftlik Sk. Yalıkent Sitesi C No:48A OSMANGAZİ/BURSA

Adresimiz

AVIV ST-2 Çok Telli Yatay ve Dikey Dilimleme Makinesi

AVIV ST-2 CNC çok telli yatay ve dikey kesim makinesi, inşaat ve dekorasyon endüstrisinde sıklıkla kullanılan köpük malzemelerin kesiminde en yüksek hassasiyeti ve verimliliği sağlar.Bu ileri teknolojili makine taş yünü, EPS, XPS, strafor ve söve gibi birçok köpük malzemelerin hızlı ve hassas bir şekilde kesilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

Özellik Açıklama
Kontrol Sistemi
CNC(Bilgisayarlı Sayısal Kontrol) sistemi
Kesim Kapasitesi
Aynı anda 12 adet 220cmx60CM XPS bloğunu (6+6 yan yana) şekilli kesebilir.
Tel Uzunluğu (Z Ekseni)
2740 mm uzunluğundaki 10 adet tel ile istenilen ölçüde dilimleyebilir. (Dikine Kesim)
Tel Uzunluğu (Diğer Fonksiyon)
2600mm uzunluğundaki tel ile istenilen şekli kesebilir veya manuel olarak enine dilimleme yapabilir.

Detaylı Bilgiler

AVIV ST-2 çok telli yatay ve dikey dilimleme makinesi, Strafor, EPS ve köpük malzemelerin hem yatay hem de dikey eksenlerde kesimini gerçekleştirir. CNC kontrolünü XPS levhlar ve EPS köpük gibi malzemeleri kesme yeteneği ile birleştiren çok yönlü ve gelişmiş bir makinedir.

Aynı anda belirlenmiş ölçüde 12 adet XPS bloğunu 6+6 şeklinde yan yana keserek az zamanda çok kesim işlemi yapmanızı sağlar.

Makinenin CNC kontrolü, hassas ve doğru kesimlere izin vererek karmaşık modellerin kesimi için ideal bir seçenektir.

Bu makinenin bir diğer benzersiz özelliği de EPS köpüğü kesme yeteneğidir, bu onu özelleştirilmiş yalıtım panelleri veya köpük ürünleri oluşturmak için mükemmel bir seçim haline getirir.

Genel olarak, AVIV ST-2 CNC Strafor, EPS ve XPS kesme makinesi ileri teknolojiyi çok yönlülük ve hassas kesim yetenekleriyle birleştiren güçlü ve yenilikçi bir makinedir. Çeşitli malzemeleri kesebilme yeteneği, onu inşaat ve yalıtımdan mimari ve eğitim projelerine kadar bir çok sektörde faliyet göstermesine olanak tanır.

AVIV ST-2 çok telli yatay ve dikey dilimleme makinesi, çeşitli malzeme kesme yeteneğine sahip olduğundan bir çok iş yapabilir.

Öncelikle Strafor, EPS ve XPS gibi köpük malzemeleri keserek özelleştirilmiş yalıtım panelleri oluşturabilir.

Aynı zamanda özel şekillerde ve boyutlarda kırılgan ürünlerin veya korunması gereken eşyaların paketlenmesi için farklı ambalaj kesimleri yapabilir.

Mimari ve eğitim alanında yapılan projelerin geliştirilmesi aşamasında prototip uygulamalarda kullanılan bu makine sanat ve dekorasyon alanında da çeşitli dekoratif ürünlerin kesiminde ve organizasyonlarda sıklıkla kullanılır.

Tüm makinelerimizde olduğu gibi AVIV ST-2 çok telli dilimleme makinesi endüstri alanında izolasyon malzeme üretimi için çeşitli ve özelleştirilmiş kesim işlemleri yapabilir.