Skip links

CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ

Diğer Ürünlerimiz
Bizimle İletişime Geçin

+90 (224) 246 60 60

İrtibat

info@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

export@murtechmachine.com

E-Posta Adresimiz

Güneştepe Mah. 1. Yalıçiftlik Sk. Yalıkent Sitesi C No:48A OSMANGAZİ/BURSA

Adresimiz

AVIV ST-1 Tek Telli Strafor Köpük Kesme Makinası

AVIV ST-1 Sıcak Tel CNC Strafor kesim makinesi ,başta imalat sanayi olmak üzere bir çok endüstriyel alanda çeşitli malzemelerin hassas kesimleri için tasarlandı.Gerçekleştirdiği kesim işlemleriyle, kullanıcılarına benzersiz bir üretim deneyimi sunan bu makine dekoratif objelerden mimari prototiplere kadar bir çok sektörde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Özellik Açıklama
Motor Türü
Step Motor
Tel Kalınlığı
1.5mm- 2mm
Maksimum Tel Uzunluğu
2 Metre
Tel Kızdırma Trafosu Gücü
500W
Şekil verme işlevi
Döner tabla ile işleme olanağı
Hassasiyet
±0.5 mm
X Ekseni Çalışma Alanı
2000mm
Y Ekseni Çalışma Alanı
1250 mm
Masa Yüzeyi
MDF Tabla
Ağırlık:
200KG
Kontrol Kutusu
Ayrı
Kasa Metali
Elokasllı aliminyum/ çelik
Güç
230w 50/60 Hz 1 kva
Makine Boyutları
2000x3000x1250

Detaylı Bilgiler

AVIV ST-1 İmalat sanayi sektöründe çeşitli malzemelerin hassas kesimleri için tasarlanmıştır. Başta strafor olarak da bilinen polistiren köpüğü çeşitli modeller üzerinde çalışarak kesim işlemi gerçekleştirir. Aynı zamanda çok yönlülüğü ve sade tasarımıyla iş süreçlerini verimli hale getiren AVIV ST-1 Strafor Kesici, en çok satan makinelerimizdendir.

Makinenin sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü, ayarların kolay çalıştırılmasına ve özelleştirilmesine olanak tanıyarak optimum performans ve minimum atık sağlar.Kompakt boyutu sayesinde onu küçük ve orta ölçekli üretim tesislerinde kullanım için ideal hale getirir.

Kontrol uyarıcı sensör ve ikazlarla donatılan makine, iş güvenliği açısından hiçbir problem yaratmadan çalışır.

Polistiren olarak da isimlendirilen strafor köpük, termoplastik malzemeden üretilen hafif, sert ve hava dolu bir malzemedir. Bu malzeme hafif ve işlenebilir olması nedeniyle izolasyondan organizasyon süslemelerine kadar bir çok kullanım alanı bulunmaktadır.

AVIV ST-1, Tek Tel ile işleyebilen makinelerimiz arasında yer alır. CNC kontrolü ve otomatik sistemlerle geliştirdiğimiz bu makine, strafor köpüğün işlenebilirliğinden yararlanarak çeşitli modellerde kesim işlemleri gerçekleştirir. İşlenen bu iş parçaları ve modeller çeşitli alanlarda kullanılmak üzere üretilir.

İzolasyon Endüstrisinde binalar ve yapıların izolasyonunda gereken kesim işlemlerini gerçekleştirir.Bununla birlikte kırılgan ürünlerin taşınması, depolanması için koruyucu ekipman malzemeleri üretir.Dekorasyon ve model yapımı için etkileyici vitrin ürünleri, tablolar ve farklı boyutlardaki nesneleri işler.

Endüstride proje ve prototipleme uygulamalarında mimar, mühendis ve tasarımcıların iş süreçlerini kolaylaştırarak maket yapımını daha hızlı ve verimli bir şekilde yaparak proje aşamalarına esneklik kazandırır.

Her yerde bulunabilirliği söz konusu olunca tabi ki sanat ve heykeltraş yapımında da kullanılan AVIV ST-1 yeni şeyler üretmek için teşvik eder ve yaratıcılığı güçlendirir.