top of page

Taşyünü Kesim Makinesi

Güncelleme tarihi: 8 Mar

Sünger vb. malzemelerin istenilen ölçülerde büyük bir hassasiyet ile kesilmesine yardımcı olan makinelere Taşyünü Kesim Makinesi adı verilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu makineler imal edilmiş olup, farklı programlar vasıtası ile istenilen numaralarda ve ebatlarda malzemelerin kesilmesi de mümkün hale gelmiştir. İstenilen ölçülerde son derece hızlı bir şekilde kesim yapılmasına yardımcı olan bu makineler bilgisayar destekli olarak çalışmaktadır. CAD/CAM3 programlarını bilgisayara yüklediğinizde kesim işlemlerini kolayca başlayabilirsiniz. Sünger gibi ürünlerin istenilen şekilde kesilmesine yardımcı olan bu makineler kesimlerin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasına imkan tanımaktadır. Hızlı ve aynı zamanda istenilen ölçülerde kesim yapabilen bu makineler son derece kullanışlıdır.

Taşyünü Kesim Makinesi Teknik Özellikleri

Taşyünü Kesim Makinesi ucuz ve pratik kullanımı ile dikkat çeken makinelerden

Bursa Murtech Makine CNC Taşyünü Kesim Makinesi
Taşyünü Kesim Makinesi

bir tanesidir. Faydalı, anlaşılabilir özellikleri sayesinde herkes tarafından kullanılabilen bu makineler dokunmatik ekrandan oluşmaktadır. Otomatik yol verme seçeneği bulunan bu makinelerde kesimlere şekilde verilmekte, kesim işlemi bu sayede istenilen şekillerde yapılabilmektedir. Parçaların kolay ve hızlı şekilde kesilmesi bu sayede de mümkün hale gelmektedir. Farklı markalar tarafından imal edilen bu makinelerde levhaların ve yünlerin kesilmesi de son derece kolay olmaktadır. Estetik ve pratik bir kesim süreci sunan bu makinelerin bıçak büyüklüğü, devir sayısı gibi farklı özellikleri bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden bu makinelerden sizler de kendinize uygun olanını temin edebilirsiniz.

Taş Yünü Kesim Makinesi


Taşyünü Kesim Makinesi Fiyatları

Taşyünü Kesim Makinesi fiyatları incelendiğinde piyasada farklı fiyatların olduğu görülmektedir. Marka ve makinede kullanılan materyallere göre fiyatların farklılık göstermesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Kullanım tercihlerine göre imal edilen bu makinelerin büyüklükleri de birbirinden farklıdır. Kesim sürecinin pratik hale gelmesini sağlayan bu makineler satın alınmadan evvel devir sayıları, bıçak büyüklükleri vb. incelenmelidir. Rasyonel tasarımı, basit ve esnek çalışma gibi pek çok özelliği bulunan bu makineler güvenlidir ve düzenli kesimleri bulunmaktadır. Sizler de Taşyünü Kesim Makinesi fiyatları hakkında firmamızdan detaylı bilgi alabilir ve hemen siparişlerinizi vererek taşyünü kesim işlemine hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.


bottom of page