top of page

Strafor Kesim Makinesi

Güncelleme tarihi: 9 Mar


Strafor Kesim Makinesi, Cnc Makine, Bursa CNC, Dilimleme Makinesi
Strafor Kesim Makinesi

Strafor Kesim Makinesi strafor gibi köpük türevli malzemelerin kesilmesi amacı ile imal edilmiştir. Cihazın çalışması esnasında ısı ayarlama invertörleri çalışmaktadır. Bu esnada frekans sesi gibi bir ses alırsınız. Bu ses varsa cihaz doğru şekilde çalışıyor demektir. Elektrikli çelik bir ısıtıcı özelliği ile çalışan tel bıçaklar strafor köpük malzemelerin yanı sıra aynı zamanda sünger, polyester, naylon içeriği olan malzemelerin kesilmesi için de kullanılmaktadır. Düğünlerde, doğum günlerinde etkinliklerde harf kesimi yapılmasına da yardımcı olan bu makinelerde ürünlere dilediğiniz şekilde şekiller verilmektedir. Reklam için kurgu çalışmaları, logo tasarımları bu makineler sayesinde yapılmakta ve maliyetten yüksek oranlarda kar elde edilmektedir.

Strafor Kesim Makinesinin Sağladığı Faydalar

Strafor Kesim Makinesi sağladığı avantajlar ile bilinmektedir. Geniş bir kullanım alanı olmasının yanı sıra dolgu malzemeleri, iç cephe dekor malzemeleri vb. hayal gücü ile sınırlı olan pek çok ürünün imalatını ve kesimini de yine bu makineler sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Cihazda kullanılan teller genel olarak 0,5 ila 0,7 mm olmaktadır. Daha kalın tellerin kullanılması makinelerin kolayca arızalanmasına sebep olacaktır. Bu sebeple tel ölçülerine ve diğer teknik özelliklere dikkat edilmelidir. Strafor kesmeye yarayan bu makinelerin görüldüğü gibi geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Sizler de bu makineler ile büyük kolaylıklar elde edebilirsiniz. Kesim işlemlerinin hem hızlı hem de pratik şekilde yapılmasını sağlayan bu makineleri kullanım talimatlarına uygun olacak şekilde kullanınız.

Strafor Kesim Makinesi Pahalı Mı?

Strafor Kesim Makinesi Pahalı Mı?

Strafor Kesim Makinesi geniş bir kullanım alanına sahip olan makinelerden bir tanesidir. Bu amaçla ürün kısa sürede kendini amorti edecektir. Basit bir aksamı olan bu makinelerin aslına bakılırsa büyük görevleri bulunmaktadır. Strafor, köpük gibi çeşitli malzemelerin istenilen şekil verilebilmektedir. Bu sayede kesim işlemlerini pratik hale getiren ve malzemenin zarar görmesini engelleyen makineler ile kesim işlemleri kolay olacaktır. Firmamız tarafından imal edilen bu üstün özellikler ile donatılan Strafor Kesim Makinesi ürün detayları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, fiyat teklifi alabilir ve siparişlerinizi hemen vererek makineyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

bottom of page