top of page

Sıcak Tel Kesim MakinesiStrafor köpük formunda bulunan malzemelerden bir tanesidir. Lokomotif sektör olarak adlandırılan inşaat sektöründe çokça kullanılan bu malzemenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de ısı yalıtımı sağlaması olacaktır. Strafor Kesim Makinesi farklı özellikler ile donatılmıştır. İçeriğinde var olan sıcak tel vasıtası ile malzemenin kesilmesini sağlayan bu makineler son derece teknolojiktir. Özellikle bu malzemelerin kesilebilmesi ve istenilen şekillerin verilmesi amacı ile bilgisayar programlarından yardım alınmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu malzemelere şekil verilmesi işlemi de son derece kolay olmuştur. Farklı renk ve kalınlıklarda bulunan bu malzemeleri kesmek için sizler de makinelerden destek alabilirsiniz.

Sıcak Tel Kesim Makinesi

Strafor Kesim Makinesi diğer adı ile sıcak tel kesim makinesi adını almaktadır. Makine yapı itibari ile kesim işlemini yapan tellerden oluşmaktadır. Bu teller içerisinde akım bulunduğundan dolayı kesim işlemi esnasında kesinlikle iş sağlığı ve güvenliği önlemleri almak gerekmektedir. Telin ne çok sıcak ve ne de çok soğuk olması gerekiyor. Başarılı sonuçlar alabilmek için tel sıcaklığının istenilen değerlerde ayarlanması gerekmektedir. Makine bu ayarın yapılmasına da imkan tanımaktadır. Sizler de inşaat sektörü için gerekli olan strafor malzemelerin kesilebilmesi için bu malzemelerden destek alabilirsiniz. Son yıllarda çokça karşımıza çıkan bu makinelerin her biri farklı özellikler ile donatılmıştır.

Sıcak Tel Kesim Makinesi

Strafor Kesmek İçin Tel

Strafor Kesim Makinesi farklı formu ile dikkat çeken makinelerden bir tanesidir. Köpük formunda bulunan malzemelerin kesilmesi amacı ile kullanılan makinelerin öne çıkan pek çok özelliği bulunmaktadır. Dayanıklı aksamı ile uzun yıllar kullanılabilecek olan bu makine zaten kısa süre içerisinde kendini de amorti edecektir. Sizler de bu makineler ile büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Bilgisayar programları üzerinde yapacağınız çizimler doğrultusunda bu malzemelere CNC tezgahlarında şekil verebilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan bu makinelerin birkaç malzeme ile basit versiyonları da yapılabilmektedir. Bu sayede küçük işlerde daha basit modelleri kullanırken endüstri sektöründe üstün özellikler ile donatılmış olan ürünleri kullanabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek hemen siparişlerinizi verebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

bottom of page