top of page

MURTECH MAKİNE

MİSYONUMUZ

Murtech Makine,

CNC Makineler konusunda deneyimli ekibi ile sürdürülebilir iş rejimine uygun çözümler sunan ve personel yükünü azaltmaya olanak sağlayan manuel, yarı otomatik, tam otomatik özelliklerde CNC ve CNC olmayan hareketli makineler üreten teknoloji odaklı bir şirkettir. Şirketimiz geliştirilmiş projeleriniz, özel tasarımlarınız ve ARGE’leriniz için tercih edebileceğiniz donanıma sahiptir.

Günümüzde CNC makineler, üretim konusunda oldukça verimli ve yaygın olmakla beraber onlarca farklı sektör yelpazesi için tercih edilmektedir. “x, y, z” sayısal verileriyle hareket eden sistem yardımıyla kendi evinizi yapabilmeniz hatta kırılan bir kemiği bile onarabilmeniz mümkün. Teknolojinin sınırı olmadığı gibi CNC makineler ile hayal gücünüzün izinden giderek işlerinizi otomasyona bağlayabilir ya da yeni icatlar üretebilirsiniz.

İşte bu noktada MURTECH MAKİNE sizlere proje araştırma geliştirme, tasarım, üretim ve teknik destek olanakları sağlayabilen bir çalışma ortağı olmayı amaçlayan donanımlı bir şirkettir.

                                                                                                                                                                                                                                                                 

1648124868429.jpg
portrait-young-worker-large-metalworking-plant_146671-19574.webp

HABERLER

Basında Murtech Makine

bottom of page