top of page

MURTECH MAKİNE

Murtech Makine,

CNC Makineler konusunda deneyimli ekibi ile sürdürülebilir iş rejimine uygun çözümler sunan ve personel yükünü azaltmaya olanak sağlayan manuel, yarı otomatik, tam otomatik özelliklerde CNC ve CNC olmayan hareketli makineler üreten teknoloji odaklı bir şirkettir. Şirketimiz geliştirilmiş projeleriniz, özel tasarımlarınız ve ARGE’leriniz için tercih edebileceğiniz donanıma sahiptir.

Günümüzde CNC makineler, üretim konusunda oldukça verimli ve yaygın olmakla beraber onlarca farklı sektör yelpazesi için tercih edilmektedir. “x, y, z” sayısal verileriyle hareket eden sistem yardımıyla kendi evinizi yapabilmeniz hatta kırılan bir kemiği bile onarabilmeniz mümkün. Teknolojinin sınırı olmadığı gibi CNC makineler ile hayal gücünüzün izinden giderek işlerinizi otomasyona bağlayabilir ya da yeni icatlar üretebilirsiniz.

İşte bu noktada MURTECH MAKİNE sizlere proje araştırma geliştirme, tasarım, üretim ve teknik destek olanakları sağlayabilen bir çalışma ortağı olmayı amaçlayan donanımlı bir şirkettir. Strafor kesim, Taş Yünü kesim, Söve kesim, Cam Yünü kesim, XPS ve EPS kesim makineleri gibi endüstri sektöründe çokça tercih edilen makinelerin üretimi ile çokça tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Murtech Makine
Strafor Kesim Makinesi

HABERLER

Basında Murtech Makine

Basında Murtech Makine
Basında Murtech Makine
Basında Murtech Makine
Basında Murtech Makine
Basında Murtech Makine
bottom of page