Skip links

Faaliyet Alanları

İnşaat Sektörü

Başta bina tasarımlarında ve dış cephelerde olmak üzere, çevresel koşullara bağlı olarak farklı kombinasyonlarda kullanılan çeşitli koruyucu malzemeler vardır. Bu malzemeler genellikle izolasyon görevi görerek binaların dayanıklılığını ve enerji verimliliğini arttırmak için kullanılır. İmalatını yaptığımız CNC kesim makineleri sayesinde bu malzemelere belirli formlar verebilir ve farklı sektörlerlere uygun çözümler geliştirebilirsiniz.

Otomotiv Sektörü

Otomobillerde sürüş konforunun sağlanması, iç ortamın sessizliği, enerji verimliliğinin arttırılması ve güvenlik önlemleri gibi uygulamalarda kullanılan malzemeleri CNC kesim makinelerini kullanarak şekillendirebilirsiniz.

Mobilya Sektörü

CNC kesim makineleri, mobilya üretimi sürecinde neredeyse olmazsa olmaz haline gelen yeniliklerdendir. Bu makineler sayesinde çeşitli malzemelerin tekrarlanabilir kesimler gerçekleştirebilirsiniz.Bu sayede üretim hızınızı arttırarak verimli ve kaliteli ürünler elde edebilirsiniz.

Reklam Sektörü

Reklamcılık sektöründe geniş bir kullanım alanına sahip olan cnc kesim makineleri tabela üreticileri, reklam tasarımları gibi uygulamalarda detaylı ve ince kesimlerin gerçekleştirilmesi için kullanılır.Aynı zamanda bu malzemeleri formlanabilir yapılara dönüştürülen makineler sayesinde yaratıcılık ve özgünlük açısından size daha esnek bir çalışma alanı sağlar.

Tasarım ve Mimari

Tasarımda karmaşık ve detaylı şekillerin hassas bir şekilde işlenmesi için kullanılan CNC kesim makineleri, yaratıcı projelerin kurtarıcısı haline gelmiştir.Özel işemelerde ve topografik modellerin elde edilmesinde büyük rol üstlenirler.

Organizasyon ve Süsleme

Etkinliklerde göze çarpan süslemelerde, özel hediyeler ve dekorasyon malzemelerin üretiminde yine CNC makinelerin hassas ve tekrarlanabilir kesim işlemleri gerçekleştirmesi organizasyonlarda güzel görüntülerin oluşmasını sağlıyor.

Gemicilik Sektörü

Gemi endüstrisinde iskelet yapıların oluşturulması, olası risklere karşı önlem malzemelerinin yapımı için kullanılan bu makineler, geminin şekillendirilmesi ve güçlendirilmesi bakımından çok önemli bir yere sahiptir.

Havacılık

CNC kesim makineleri havacılık sektöründe parça üretimi, özel tasarımların oluşturulması ve çeşitli malzemelerin işlenmesinde kullanılır. Hassas, hızlı ve tekrarlanabilir üretim şekli nedeniyle bu endüstri kapsamında bir çok avantaj sağlar.